Byt 2+ kk s komorou a sklepem o výměře 39 m2,
v samostatně stojícím panelovém domě ČB 2.
Sháníte bydlení pro jednoho či dva? Máme nyní v nabídce byt o dispozici 2+ kk, s výměrou 39 m2 a sklepní kójí v přízemí.
Samostatný pokoj může sloužit jako ložnice, ve druhém pokoji je částečně oddělený kuchyňský kout. Příjemným bonusem je komora v zádveří, na kterou navazuje koupelna a samostatná toaleta.
Původní udržovaný stav je pro bydlení zcela dostačující, nicméně nic vám nebrání si jej upravit v souladu s dnešními trendy.
Byt se nachází v 5. patře samostatně stojícího revitalizovaného panelového domu, v klidné části ulice V. Volfa, s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. Vytápění a ohřev vody je řešeno dálkově, výhodou jsou dva výtahy. Kromě sklepní kóje jsou k dispozici společné prostory (kolárna, kočárkárna). Nízké provozní náklady.
Cena včetně kompletních služeb a provize RK činí 2 650 000 Kč.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se na některý z mých kontaktů a ráda vás potkám na prohlídce.
6. podlaží
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 59' 11.140"N, 14° 26' 11.157"E